Kariera
1. Zatrudnimy osobę na stanowisku Stylistka Paznokci (manicure/pedicure) w Instytucie Urody Grazia. Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia. Dwuzmianowość czasu pracy, miłą i rodzinną atmosferę. Zapewniamy szkolenia potrzebne do podjęcia pracy przy urządzeniach i markach kosmetycznych.

Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe ( szkolenia, kursy)
- doświadczenie min rok
- obsługa podstawowych urządzeń kosmetycznych
- miła aparycja i pozytywne nastawienie
- punktualność i uczciwość
- dyspozycyjność
- otwartość na zdobywanie wiedzy

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV ze zdjęciem oraz dołączoną klauzulą "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
na adres email: info@grazia-bazantowo.pl

2. Zatrudnimy osobę na stanowisku Kosmetyczki/Kosmetolog w Instytucie Urody Grazia. Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia. Dwuzmianowość czasu pracy, miłą i rodzinną atmosferę. Zapewniamy szkolenia potrzebne do podjęcia pracy przy urządzeniach i markach kosmetycznych.

Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe ( szkolenia, kursy )
- doświadczenie min rok
- umiejętność sprzedaży
- obsługa podstawowych urządzeń kosmetycznych
- miła aparycja i pozytywne nastawienie
- punktualność i uczciwość
- dyspozycyjność
-odporność na stres
- otwartość na zdobywanie wiedzy

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV ze zdjęciem oraz dołączoną klauzurą "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się wyłącznie z wybranymi osobami formą mailową lub telefoniczną.
info@grazia-bazantowo.pl