Poznaj nasz zespół

Ambicją naszą jest sprostanie wymaganiom stawianym przez Klientów, dlatego pracujemy na światowych markach kosmetyków oraz najlepszych i najnowocześniejszych technologiach.
Nasz zespół stanowią osoby z ogromnym doświadczeniem, profesjonalizmem i wiedzą w dziedzinie kosmetologii i podologii.

mgr Kosmetolog

Natalia

Potrafię rozwiązywać zarówno proste, jak i złożone problemy, do których należy podejść w twórczy sposób z odpowiednim przygotowaniem. Kosmetologia od zawsze była moją pasją, a praca z klientem daje mi ogromną radość.

Stylistka paznokci - podolog

Agata

Wieloletnie doświadczenie pozwala mi na to aby każdy klient był zawsze zadowolony z wykonanej usługi, a możliwość bezpośredniej rozmowy pomaga w tym aby praca była przyjemnością.

Kosmetyczka

Natalia

Moje wieloletnie doświadczenie i zdobyte umiejętności w zawodzie kosmetyczki pozwalają mi wykonywać moją pracę na najwyższym poziomie. Z łatwością nawiązuję kontakt z klientem.

Stylistka paznokci

Anna

Jestem osobą empatyczną, kierującą się w życiu zasadą 3P: pełna radości, pełna energi i pełna optymizmu. Od wielu lat jestem związana z zawodem kosmetyczki, szczególnie specjalizuję się w wykonywaniu manicure i pedicure.

mgr Kosmetolog - Podolog

Małgorzata

Połączenie dwóch moich pasji w życiu zawodowym- kosmetologia twarzy i ciała oraz podologia – sprawia,  że mam holistyczne podejście do klienta.

Manager

Anna

W codziennej pracy witam klientów szerokim uśmiechem i zawsze służę pomocą. Pomagam w tworzeniu przyjaznej atmosfery, tak aby każdy kto przyjdzie do Naszego gabinetu czuł się jak najlepiej.

Stylistka paznokci - Podolog

Ewelina

Lokalizacja i godziny otwarcia

Instytut Urody Grazia

ul. Puchały 6/6
40-668 Katowice

Poniedziałek
11:00 - 21:00
Wtorek - Piątek
8:00 - 21:00
Sobota
8:00 - 14:00
Niedziela
Nieczynne

608 068 277
Pielęgnacja dłoni i stóp
570 401 410
Kosmetyka twarzy i ciała
info@grazia-bazantowo.pl
Masz pytania? Napisz do nas!